NOX Sensor 46344808 A3C03444100 För Alfa Romeo Giulia Stelvio 2.2d 2016-
SKU: C156-A369
Gratis & snabb frakt
Säker och pålitlig handel
Uppströms NOX-sensor 46344808 A3C03444100 För Alfa Romeo Giulia Stelvio 2.2d 2016-
Specifikationer:
Material: ABS-plast + metall
Skick: 100% helt ny
Typ: NOX-sensor
Monteringstyp: Direkt ersättning
Antal: 1 st
Tillverkarens artikelnummer: 46344808 SNS0905B A3C03444100-01
Placering på fordon: Uppströms
Passar för:
För Alfa Romeo Giulia 2018.08-2022.10 2.2 D (140 kW, 190 hk)
För Alfa Romeo Stelvio 2018.08- 2.2 D (118 kW, 160 hk)
För Alfa Romeo Stelvio 2018.08- 2.2 D (140 kW, 190 hk)
För Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (110 kW, 150 hk)
För Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (100 kW, 136 hk)
För Alfa Romeo Stelvio 2018.08- 2.2 Jtdm Q4 (140Kw, 190Ps)
För Alfa Romeo Giulia 2016.11- 2.2 D Q4 (154Kw, 209Ps)
För Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D Q4 (154 kW, 209 hk)
För Alfa Romeo Giulia 2017.04- 2.2 D Q4 (132 kW, 180 hk)
För Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (132 kW, 180 hk)
För Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D (132 kW, 180 hk)
För Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D (110 kW, 150 hk)
För Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D Q4 (132 kW, 180 hk)
För Alfa Romeo Giulia 2018.08- 2.2 D (118 kW, 160 hk)
För Alfa Romeo Giulia 2018.08-2022.10 2.2 D Q4 (140 kW, 190 hk)
Paket ingår:
1x NOX-sensor 46344808
Leveransinformation:
Leveranstid: 3–7 arbetsdagar.
Gratis snabb frakt.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%