NOX Sensor 46344808 A3C03444100 For Alfa Romeo Giulia Stelvio 2.2d 2016-
SKU: C156-A369
Free & Fast Shipping
Secure & Trusted Trade
Oppstrøms NOX-sensor 46344808 A3C03444100 For Alfa Romeo Giulia Stelvio 2.2d 2016-
Spesifikasjoner:
Materiale: ABS-plast + metall
Tilstand: 100 % splitter ny
Type: NOX-sensor
Monteringstype: Direkte erstatning
Antall: 1 stk
Produsentens delenummer: 46344808 SNS0905B A3C03444100-01
Plassering på kjøretøy: Oppstrøms
Passer til:
For Alfa Romeo Giulia 2018.08-2022.10 2.2 D (140 kW, 190 hk)
For Alfa Romeo Stelvio 2018.08- 2.2 D (118 kW, 160 hk)
For Alfa Romeo Stelvio 2018.08- 2.2 D (140 kW, 190 hk)
For Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (110 kW, 150 hk)
For Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (100 kW, 136 hk)
For Alfa Romeo Stelvio 2018.08- 2.2 Jtdm Q4 (140Kw, 190Ps)
For Alfa Romeo Giulia 2016.11- 2.2 D Q4 (154Kw, 209Ps)
For Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D Q4 (154 kW, 209 hk)
For Alfa Romeo Giulia 2017.04- 2.2 D Q4 (132 kW, 180 hk)
For Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (132 kW, 180 hk)
For Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D (132 kW, 180 hk)
For Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D (110 kW, 150 hk)
For Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D Q4 (132 kW, 180 hk)
For Alfa Romeo Giulia 2018.08- 2.2 D (118 kW, 160 hk)
For Alfa Romeo Giulia 2018.08-2022.10 2.2 D Q4 (140 kW, 190 hk)
Pakken inkludert:
1x NOX-sensor 46344808
Fraktinformasjon:
Leveringstid: 3–7 virkedager.
Gratis rask frakt.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%