NOX-sensor 46344808 A3C03444100 voor Alfa Romeo Giulia Stelvio 2.2d 2016-
SKU: C156-A369
Gratis en snelle verzending
Veilige en vertrouwde handel
NOx-sensor stroomopwaarts 46344808 A3C03444100 voor Alfa Romeo Giulia Stelvio 2.2d 2016-
Details:
Materiaal: ABS-kunststof + metaal
Conditie: 100% gloednieuw
Type: NOX-sensor
Montagetype: Directe vervanging
Aantal: 1 stuk
Fabrikantonderdeelnummer: 46344808 SNS0905B A3C03444100-01
Plaatsing op het voertuig: Stroomopwaarts
Geschikt voor:
Voor Alfa Romeo Giulia 2018.08-2022.10 2.2 D (140 kW, 190 pk)
Voor Alfa Romeo Stelvio 2018.08 - 2.2 D (118 kW, 160 pk)
Voor Alfa Romeo Stelvio 2018.08 - 2.2 D (140 kW, 190 pk)
Voor Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (110 kW, 150 pk)
Voor Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (100 kW, 136 pk)
Voor Alfa Romeo Stelvio 2018.08-2.2 Jtdm Q4 (140Kw,190Ps)
Voor Alfa Romeo Giulia 2016.11-2.2 D Q4 (154Kw,209Ps)
Voor Alfa Romeo Stelvio 2016.12 - 2.2 D Q4 (154 kW, 209 pk)
Voor Alfa Romeo Giulia 2017.04 - 2.2 D Q4 (132 kW, 180 pk)
Voor Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (132 kW, 180 pk)
Voor Alfa Romeo Stelvio 2016.12 - 2.2 D (132 kW, 180 pk)
Voor Alfa Romeo Stelvio 2016.12 - 2.2 D (110 kW, 150 pk)
Voor Alfa Romeo Stelvio 2016.12 - 2.2 D Q4 (132 kW, 180 pk)
Voor Alfa Romeo Giulia 2018.08 - 2.2 D (118 kW, 160 pk)
Voor Alfa Romeo Giulia 2018.08-2022.10 2.2 D Q4 (140 kW, 190 pk)
Inbegrepen in het pakket:
1x NOX-sensor 46344808
Verzendinformatie:
Levertijd: 3-7 werkdagen.
Gratis en snelle verzending.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%