Rattsøylebryter for Mercedes A-klasse B-klasse A169545001005 A1695450210
SKU: C113-648
Gratis og rask frakt
Sikker og pålitelig handel
Rattstammebryter for Mercedes A-Klasse B-Klasse A169545001005 A1695450210
Trekk:
Laget av materialer av høy kvalitet, lett, rustfri, fargeekte og slitesterk.
Utmerket ettersalgsprodukt.
I henhold til originale fabrikkspesifikasjoner matcher den perfekt den originale bilen.
Erstatter gamle eller skadede produkter, enkel å installere.
Spesifikasjoner:
Tilstand: 100 % splitter ny
Produsentens delenummer: A169545001005
Passform:
For Mercedes-Benz A-KLASSE (W169), A-KLASSE MONOCAB (W169) 2004.09 - 2012.06 A 150 (169.031, 169.331) Kombi 1498 ccm 70 kW 95 hk (bensin)
For Mercedes-Benz A-KLASSE (W169), A-KLASSE MONOCAB (W169) 2009.04 - 2012.06 A 160 (169.031, 169.331) Kombi 1498 ccm 70 kW 95 hk (bensin)
For Mercedes-Benz A-KLASSE (W169), A-KLASSE MONOCAB (W169) 2004.09 - 2012.06 A 160 CDI (169.006, 169.306) Kombi 1991 ccm 60 kW 82 hk (Diesel)
For Mercedes-Benz A-KLASSE (W169), A-KLASSE MONOCAB (W169) 2004.09 - 2012.06 A 170 (169.032, 169.332) Kombi 1699 ccm 85 kW 116 hk (bensin)
For Mercedes-Benz A-KLASSE (W169), A-KLASSE MONOCAB (W169) 2009.04 - 2012.06 A 180 (169.032, 169.332) Kombi 1699 ccm 85 kW 116 hk (bensin)
For Mercedes-Benz A-KLASSE (W169), A-KLASSE MONOCAB (W169) 2004.09 - 2012.06 A 180 CDI (169.007, 169.307) Kombi 1991 ccm 80 kW 109 hk (Diesel)
For Mercedes-Benz A-KLASSE (W169), A-KLASSE MONOCAB (W169) 2004.09 - 2012.06 A 200 (169.033, 169.333) Kombi 2034 ccm 100 kW 136 hk (bensin)
For Mercedes-Benz A-KLASSE (W169), A-KLASSE MONOCAB (W169) 2004.09 - 2012.06 A 200 CDI (169.008, 169.308) Kombi 1991 ccm 103 kW 140 hk (Diesel)
For Mercedes-Benz A-KLASSE (W169), A-KLASSE MONOCAB (W169) 2004.09 - 2012.06 A 200 CDI (169.308, 169.008) Kombi 1991 ccm 100 kW 136 hk (Diesel)
For Mercedes-Benz A-KLASSE (W169), A-KLASSE MONOCAB (W169) 2005.09 - 2012.06 A 200 TURBO (169.034, 169.334) Kombi 2034 ccm 142 kW 193 hk (bensin)
For Mercedes-Benz B-KLASSE Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 150 (245.231) Kombi 1498 ccm 70 kW 95 hk (bensin)
For Mercedes-Benz B-KLASSE Sports Tourer (W245) 2009.04 - 2011.11 B 160 (245.231) Kombi 1498 ccm 70 kW 95 hk (bensin)
For Mercedes-Benz B-KLASSE Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 170 (245.232) Kombi 1699 ccm 85 kW 116 hk (bensin)
For Mercedes-Benz B-KLASSE Sports Tourer (W245) 2008.04 - 2011.11 B 170 NGT (245.233) Hatchback 2034 ccm 85 kW 116 hk (bensin/komprimert naturgass (CNG))
For Mercedes-Benz B-KLASSE Sports Tourer (W245) 2009.04 - 2011.11 B 180 (245.232) Kombi 1699 ccm 85 kW 116 hk (bensin)
For Mercedes-Benz B-KLASSE Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 180 CDI (245.207) Kombi 1991 ccm 80 kW 109 hk (Diesel)
For Mercedes-Benz B-KLASSE Sports Tourer (W245) 2008.04 - 2011.11 B 180 NGT (245.233) Hatchback 2034 ccm 85 kW 116 hk (bensin/komprimert naturgass (CNG))
For Mercedes-Benz B-KLASSE Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 200 (245.233) Kombi 2034 ccm 100 kW 136 hk (bensin)
For Mercedes-Benz B-KLASSE Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 200 CDI (245.208) Kombi 1991 ccm 103 kW 140 hk (Diesel)
For Mercedes-Benz B-KLASSE Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 200 TURBO (245.234) Hatchback 2034 ccm 142 kW 193 hk (Petr
Pakken inkluderer:
1 * Bryter
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%