Senzor NOX 46344808 A3C03444100 pro Alfa Romeo Giulia Stelvio 2.2d 2016-
SKU: C156-A369
Doprava zdarma a rychle
Bezpečný a důvěryhodný obchod
Senzor NOX proti proudu 46344808 A3C03444100 pro Alfa Romeo Giulia Stelvio 2.2d 2016-
Specifika:
Materiál: ABS plast + kov
Stav: 100% zbrusu nové
Typ: Senzor NOX
Typ montáže: Přímá výměna
Množství: 1 ks
Číslo dílu výrobce: 46344808 SNS0905B A3C03444100-01
Umístění na vozidle: Proti proudu
Vhodné pro:
Pro Alfa Romeo Giulia 2018.08-2022.10 2.2 D (140 kW, 190 koní)
Pro Alfa Romeo Stelvio 2018.08- 2.2 D (118 kW, 160 koní)
Pro Alfa Romeo Stelvio 2018.08- 2.2 D (140 kW, 190 koní)
Pro Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (110 kW, 150 koní)
Pro Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (100 kW, 136 koní)
Pro Alfa Romeo Stelvio 2018.08- 2.2 Jtdm Q4 (140 kW, 190 PS)
Pro Alfa Romeo Giulia 2016.11- 2.2 D Q4 (154 kW, 209 PS)
Pro Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D Q4 (154 kW, 209 k)
Pro Alfa Romeo Giulia 2017.04- 2.2 D Q4 (132 kW, 180 koní)
Pro Alfa Romeo Giulia 2015.10- 2.2 D (132 kW, 180 koní)
Pro Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D (132 kW, 180 koní)
Pro Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D (110 kW, 150 koní)
Pro Alfa Romeo Stelvio 2016.12- 2.2 D Q4 (132 kW, 180 koní)
Pro Alfa Romeo Giulia 2018.08- 2.2 D (118 kW, 160 koní)
Pro Alfa Romeo Giulia 2018.08-2022.10 2.2 D Q4 (140 kW, 190 k)
Balení obsahuje:
1x senzor NOX 46344808
Informace o dopravě:
Dodací lhůta: 3–7 pracovních dnů.
Rychlé doručení zdarma.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%