Spínač řízení pro Mercedes třídy A Třída B A169545001005 A1695450210
SKU: C113-648
Doprava zdarma a rychle
Bezpečný a důvěryhodný obchod
Spínač řízení pro Mercedes třídy A třídy B A169545001005 A1695450210
Funkce:
Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, lehké, odolné proti korozi, barevně stálé a odolné.
Vynikající poprodejní produkt.
Podle původních továrních specifikací dokonale odpovídá původnímu vozu.
Nahrazuje staré nebo poškozené výrobky, snadná instalace.
Specifika:
Stav: 100% zbrusu nové
Číslo dílu výrobce: A169545001005
Vhodnost:
Pro Mercedes-Benz třídy A (W169), TŘÍDA A-MONOCAB (W169) 2004.09 - 2012.06 A 150 (169.031, 169.331) Hatchback 1498 ccm 70 kW 95 koní (benzín)
Pro Mercedes-Benz třídy A (W169), TŘÍDA A-MONOCAB (W169) 2009.04 - 2012.06 A 160 (169.031, 169.331) Hatchback 1498 ccm 70 kW 95 koní (benzín)
Pro Mercedes-Benz třídy A (W169), MONOCAB TŘÍDY A (W169) 2004.09 - 2012.06 A 160 CDI (169.006, 169.306) Hatchback 1991 ccm 60 kW 82 PS (Nafta)
Pro Mercedes-Benz třídy A (W169), MONOCAB TŘÍDY A (W169) 2004.09 - 2012.06 A 170 (169.032, 169.332) Hatchback 1699 ccm 85 kW 116 koní (benzín)
Pro Mercedes-Benz třídy A (W169), TŘÍDA A-MONOCAB (W169) 2009.04 - 2012.06 A 180 (169.032, 169.332) Hatchback 1699 ccm 85 kW 116 koní (benzín)
Pro Mercedes-Benz třídy A (W169), MONOCAB TŘÍDY A (W169) 2004.09 - 2012.06 A 180 CDI (169.007, 169.307) Hatchback 1991 ccm 80kW 109HP (Nafta)
Pro Mercedes-Benz třídy A (W169), TŘÍDA A-MONOCAB (W169) 2004.09 - 2012.06 A 200 (169.033, 169.333) Hatchback 2034 ccm 100 kW 136 koní (benzín)
Pro Mercedes-Benz třídy A (W169), TŘÍDA A-MONOCAB (W169) 2004.09 - 2012.06 A 200 CDI (169.008, 169.308) Hatchback 1991 ccm 103 kW 140 koní (nafta)
Pro Mercedes-Benz třídy A (W169), TŘÍDA A-MONOCAB (W169) 2004.09 - 2012.06 A 200 CDI (169.308, 169.008) Hatchback 1991 ccm 100 kW 136 koní (nafta)
Pro Mercedes-Benz třídy A (W169), TŘÍDA A-MONOCAB (W169) 2005.09 - 2012.06 A 200 TURBO (169.034, 169.334) Hatchback 2034 ccm 142 kW 193 koní (benzín)
Pro Mercedes-Benz třídy B Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 150 (245.231) Hatchback 1498 ccm 70 kW 95 koní (benzín)
Pro Mercedes-Benz třídy B Sports Tourer (W245) 2009.04 - 2011.11 B 160 (245.231) Hatchback 1498 ccm 70 kW 95 koní (benzín)
Pro Mercedes-Benz třídy B Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 170 (245.232) Hatchback 1699 ccm 85 kW 116 koní (benzín)
Pro Mercedes-Benz třídy B Sports Tourer (W245) 2008.04 - 2011.11 B 170 NGT (245.233) Hatchback 2034 ccm 85 kW 116 HP (benzín/stlačený zemní plyn (CNG))
Pro Mercedes-Benz třídy B Sports Tourer (W245) 2009.04 - 2011.11 B 180 (245.232) Hatchback 1699 ccm 85 kW 116 koní (benzín)
Pro Mercedes-Benz třídy B Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 180 CDI (245.207) Hatchback 1991 ccm 80 kW 109 koní (nafta)
Pro Mercedes-Benz třídy B Sports Tourer (W245) 2008.04 - 2011.11 B 180 NGT (245.233) Hatchback 2034 ccm 85 kW 116 HP (benzín/stlačený zemní plyn (CNG))
Pro Mercedes-Benz třídy B Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 200 (245.233) Hatchback 2034 ccm 100 kW 136 koní (benzín)
Pro Mercedes-Benz třídy B Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 200 CDI (245.208) Hatchback 1991 ccm 103 kW 140 koní (nafta)
Pro Mercedes-Benz třídy B Sports Tourer (W245) 2005.03 - 2011.11 B 200 TURBO (245.234) Hatchback 2034 ccm 142 kW 193 koní (Petr
Balení obsahuje:
1 * Přepínač
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%